Logo

Kilka słów o naszej firmie

MULTI-FLORA S.C. to nowa firma powstała w wyniku fuzji trzech gospodarstw ogrodniczo-szkółkarskich z pokoleniowymi tradycjami.

Głównym profilem działalności spółki jest produkcja róży „królowej kwiatów” – materiału roślinnego o najwyższej jakości dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdego z szkółkarzy zdobywanego od kilku pokoleń. Firma specjalizuje się również w produkcji i dostawy drzew i krzewów owocowych oraz krzewów ozdobnych.

Dzięki połączeniu trzech szkółek w spółkę cywilną Multi-flora na rynku pojawiła się nowa jakość o konkurencyjnych cenach oferująca bogaty asortyment szkółkarski.

Otaczając troską i dokładną pielęgnacją każdą roślinę, otwieramy nowy rozdział charakteryzujący się indywidualnym podejściem do Klienta.

Budując naszą firmę opieramy się przede wszystkich na zaufaniu do naszych Klientów – jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, służymy pomocą
i radą w pielęgnowaniu zakupionych produktów.
Współpracujemy z europejskimi sieciami handlowymi, które cenią najwyższą jakość naszych produktów oraz profesjonalne podejście do Klienta.